• No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Varese Cimberio (-4) (Varese Cimberio (-4)) @-111 6/10 -6.00

Varezės klubas šiuo metu užima 9 poziciją (7/9), tačiau sezono pradžioje komanda buvo viena iš lyderių. Visgi paskutiniuoju metu patekta į šiokią tokią duobę ir iš paskutiniųjų 7 rungtynių laimėtos vos vienerios. Galbūt didele duobe to pavadinti neišeitų, nes dauguma rungtynių pralaimėta kelių taškų persvara. Išvykoje tik po pratęsimo nusileista vieniems iš lyderių Armani Jeans, praeitame ture 2 taškais pralaimėta Scavolini. Vienintelis skaudus pralaimėjimas per tą paskutiniąją seriją - išvykoje prieš 4 vietoje esančius Montegranaro - 107:77. Visgi prieš duturus namie nepalikta jokių šansų trečioje vietoje esančiam Kantu klubui - 82:65. Ekipa, rodos po truputį atsigauna, ir pats metas kilti aukštyn.

Avellino klubas (8/8) šiuo metu šeštoje vietoje. Išvykose balansas - 3/4. Praeitame ture 77:53 nugalėtas Benneton. Įdomu tai, kad trečiasis kėlinys buvo laimėtas net 26:1. Tačiau svečiai atvyksta į Varezę su dideliu nuostoliu. Dėl traumos sezonas baigėsi vienam iš ekipos lyderių - Ch.Troutmanui (14.6 tšk., 8.3 atk. kam., todėl gana ir taip ribotą rotaciją turėjęs treneris, turės dar trumpesnį suolelį, jei ekipa neieškos pastiprinimo.

Šeimininkai namie turi santykį 5/3, todėl rytoj čia kvepia revanšu, nes pirmąsias tarpusavio rungtynes (tai buvo antrosios sezono rungtynės) namie 85:69 laimėjo Air. Tarp kitko, Ch. Troutmanas tuomet pelnė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus. Pataikius į pranašumą - pinigai grąžinami. Sėkmės!