• No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title -/9.5/+ OVER (-/9.5/+ OVER) @-118 6/10 +5.10

Priežastis labai paprasta - vienintelis likęs normalus įžaidėjas, nors labiau tinka atakuojančio gynėjo pozicijai. Visgi A.Trifunovičius neturi iš ko rinktis, todėl šiandien K.El Aminą žaidžiantį matysim daug, manau, 33-35 minutes tikrai, jei neprisirinks nereikalingų pražangų.

Taip, šiek tiek nerimo kelia tai, jog tiesioginis oponentas D.Diamantidis - tikras gynybos specialistas, tačiau peržvelgus reguliaraus sezono rungtynes - graiko tiesioginiai oponentai tokį totalą permetė 5 rungtynėse iš 10, o dvejose metė labai arti totalo - 9 tšk. Taigi nėra jis toks baisus vilkas, koks yra piešiamas.

K.El Aminas Eurolygoje turi 11,4 tšk vidurkį ir per 9 rungtynes tokį totalą viršijo 6 sykius. Namų rungtynėse atitinkamai metė - Montepaschi 11, Cibona 19, Fenerbahce 10, Cholet 9 ir Barcelona 11.

Taiklumas tikrai neblogas - dvitaškiai - 63 proc, tritaškiai - 35 proc, baudos - 94 proc, todėl po 2-3 taškus per kėlinį, jei rungtyniaus virš 30 minučių, manau, didelių sunkumų įmest ineturėtų būti. Sėkmės!