• Yes: 50.0%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 8

Pick: Pardubice @-143 8/10 +5.60

Pardubice rezultatai liūdina. Paskaičiau, jog prieš sezoną iš komandos buvo tikimasi konkuravimo dėl play-offsų, nors dabar komanda paskutinėje vietoje. Aišku, rungtynių dar labai daug, gal tiesiog prastas startas, tačiau pats metas pasiimti pergalę. Svečių rezultatai dar prastesni. Viena vieta aukščiau, gynyba tokia pat kiaura kaip ir šeimininkų, tačiau puolimas pakankamai sausas. Jeigu Pardubice praleidžia daug, bet muša, tai Karlovy praleidžia daug ir muša labai mažai. Paskutinės 2 rungtynės šeimininkams buvo kiek geresnės, nežiūrint į tai, jog patirti abu pralaimėjimai. Buvo žaidžiama su dabartiniais lygos lyderiais (Kometa Brno, pralaimėta tik po pratęsimo 3:4, vėliau su Mlada Boleslav 2:1 (3 vieta)). Prieš šias komandas, Pardubice išvykoje po pratęsimo nugalėjo Chomutov(4 vieta). Tvarkaraštis sunkus, pajėgios komandos, dabar atėjo laikas pergalei.