• No: 0.0%
  • No Opinions: 45.5%
  • Voted: 22

Pick: Žalgiris @-120 8/10 -8.00

Sūduvos paskutiniai 2 turai buvo labai prasti. Buvo žaidžiama su lygos lyderiais ir nuo abiejų pasikrauta. Nuo Atlanto 2:1, Vilniuje nuo VMFD 4:1. Dabar vėl žaidimas su vilniečiais. Sūduva pasikeitė, ne tik rezultatų prasme. Prieš pat rinktinių pertrauka komanda atsisveikino su vyr. treneriu Aleksandru Veselinovičiumi, jo asistentu Vladimiru Gačinovičiumi ir gynėju Miljanu Jablanu. Naujasis strategas turėjo labai mažai laiko susipažinti su komanda ir paruošti ją, tad to įtakos čia tikiuosi. Sūduva turi savo ginklų. Radzinevičius neblogoje formoje kaip ir Jankauskas, tačiau Vilniaus komanda su jais susipažinę jau iki kojų pirštų.

VMFD dabar turi 9 laimėtų rungtynių seriją ir visa komanda nori pratęsti ją iki 10. Nematau kodėl jie to neturėtų padaryti. Sūduva prastoje formoje, yra pasikeitimų ir tie pasikeitimai dar tikrai nenusistovėjo, kad komanda galėtų kažką pasiūlyti vilniečiams. Žalgiris jau turi 10 taškų persvarą prieš Trakus, bet nemanau, kad tai sureikšmins. Jaunimo bus, bet gal vėliau, rungtynių eigoje.

Sūduva kaip komanda surinkta gera, tačiau prie buvusio trenerio rezultatų nebuvo. Jiems reikėjo permainų ir jas gavo. Fizinė komandų būklė skiriasi taip pat. Ne pirmose rungtynėse jau matomas greitas marijampoliečių nuovargis, kai tuo tarpu vilniečiai dar kupini jėgų.

-1 VMFD taip pat žiūrisi pakankamai neblogai, tačiau čia tikimasi geros ir rezultatyvios kovos, dėl ko rezultatas ir gali skirtis vienu įvarčiu. Pergalė pakankamai value.