• Yes: 53.8%
  • No Opinions: 46.2%
  • Voted: 52

Pick: Hoptrans-Sirenos (-14,5) @-118 9/10 -9.00

Grįžtam į skandalingąją atkrintamųjų porą, buvo kas mane išdėjo į šuns dienas, buvo kas palaikė, tai tiems kas palaikė parašysiu ką manau apie šiandienos rungtynes. Esu giliai įstikinęs, akd Sirenos visa galva ir kaklu pranašesnės prieš Fortūną. Pirmąsias rungtynes stėbėjau ir nelabai supratau, kodėlpo ilgosios pertraukos namų žaidimas sugriuvo, dar keletas tritaškių su atakos laiko ar kėlinio pabaigos sirena neleido susikrauti pranašumo forai. Sirenų treneris buvo labai nepatenkintas komandos žaidimu, tad išvados bus padarytos ir siekiama užtikrintai sužaisti prieš pusfinalį, nes pats laikas demonstruoti formą jau dabar. Pranašumai lieka tie patys Okockytė, Balčiūnaitė ir Prieskenytė, pagrindinė Sirenų jėga, tačiau gali prisijungti dar bent3-4 žaidėjos į taškų rinkimą, Fortūnoje bėda, kad nuo suolo nėra ko lygiaverčio pakelti, nei vieno gero keitimo. Sirenos labiau patyrusi, fiziškai stipresnė ir agresyvesnį žaidimą lošianti komanda, tad turėtų šiandien tai įrodyti prieš jaunimą. Šįkart tikiuos apie 20+ Sirenų pergalės.
Kaip sakė L. Šalkus: reikia į Klaipėdą nuvažiuoti, laimėti ir ilsėtis.