• Yes: 42.9%
  • No Opinions: 57.1%
  • Voted: 14

Pick: U-16 B Islandija (-6.5) @1.850 10/10 +8.50

Čempionatas artėja prie pabaigos ir kuo toliau, tuo labiau viskas tampa aišku, kuri grupė buvo silpnesnė ir panašiai. Islandai žaidė stipriausioje grupėje iš kurios dvi komandos žais finale, estai su švedais. Ten Islandai ganėtinai neblogai sukovojo, bet baigė grupių etapą tik su viena pergale 74-59 prieš makedonus. Airiai žaidė silpnesnėje grupėje, ten irgi iškovojo vieną pergalę. Antrame etape, kuriame bus lengviau komandas suskirstyt į vietas nuo 17-24 airiai iškart nustebino nugalėdami škotus tik 91-78, nors škotai visas varžybas pralošinėjo ant 60 taškų, net prasčiausiai atrodančioms komandoms. Sekančiame mače bukai davė airiams forą prieš rumunus 8 taškus, o airiai pralošė net 54-79. Islandai savo pogrūpyje 69-60 įveikė baltarusius ir su 3 koficientu nugalėjo liuksemburgą 72:54. Na islandai tikrai šiek tiek didesnio kalibro komanda už airius ir dviženkliu skirtumu be abejonės laimės.