• No: 28.6%
  • No Opinions: 28.6%
  • Voted: 14

Pick: X (draw) (Slovėnija +4) @-118 7/10 +5.95

Manau, jeigu belgai pirmame etape būtų žaidę slovėnų grupėje ir atvirkščiai tai šiandien turėtume visai kitus favoritus. Slovėnijos rinktinė iš tikrųjų žaidė stiprioje grupėje. Izraelis turi labai gerai subalansuotą sudėtį - aukštaūgiai, metikai ir t.t. Labai stiprūs puolime gruzinai ir šeimininkė Makedonija. Belgų grupėje buvo tokių krepšinio nykštukių atstovai kaip Liuksemburgo, Škotijos vaikai. Niekui tarp jaunių neišsiskiriantys estai ir rumunai. Vienintelis rimtesnis varžovas buvo britai ir su jais turėta daug vargo. Pergalė 56-52 nors likus pusantros minutės 52:51 dar pirmavo anglai. Tai kad belgai nedavė varžovams daug įmesti taškų nestebina, nes žaidė su silpnomis rinktinėmis. Pačių puolimas taip pat kuklokas. Bet stebina, kad iškovoję visas pergales belgai čempionate bendroje įskaitoje yra tik 17 vietoje pagal atkovotus kamuolius. Slovėnai pagal atkovotus kamuolius čempionate yra antri.Gaila nepavyko rasti belgų draugiškų rungtynių, bet tarkim slovėnai pasiruošimo metu dukart žaidė su Turkija. Komanda, kuri yra pretendentė į medalius A divizione. Slovėnai vienas rungtynes pralaimėjo 64:74, kitas 69:76 po pratęsimo.