• Yes: 57.1%
  • No Opinions: 42.9%
  • Voted: 14

Pick: Čekija U18 @-118 7/10 +5.95

Kova dėl 13-16 vietų. Čekija su Belgija šiame čempionate jau buvo susitikusios ir čekai laimėjo itikinamai - 86:74. (Ketvirtame kėlinyje pirmavo 20 taškų). Čekai turi daugiau pavojingų žaidėjų, gerą įžaidėją, stipresnę priekinę liniją. Tarkim jeigu imsim antro etapo rezultatus ir palyginsim abieju komandų rungtynes su Rusija, tai čekai pralaimėjo tik paskutiniame kėlinyje, o belgai neturėjo jokių šansų apskritai - 65:84.
Vakar čekai pralaimėjo bosniams, belgai šaudė tritaškius prieš prancūzus, bet ketvirtame kelinyje subyrėjo. Manau, tai kad belgai vakar žaidė paskutiniai irgi pranašumas čekams, kurie turėjo daugiau poilsio, o šitas mačas vidury dienos. Belgai po rungtynių vakar iš arenos i viesbuti sugrizo jau po vidurnakčio. Suoliukas belgų trumpas.
Na ir pabaigai prieš čempionatą sitos komandos žaidė tris draugiškas rungtynes Belgijoje ir čekai laimėjo dukart - 77:65,70:55,67:80.