Boston - Miami

03/30 22:00
Added 2008/03/30 22:00 | 0 thanks

Pick: bet title HT HCP Boston (-11.5) (HT HCP Boston (-11.5)) @-118 9/10 +7.65

Susitinka geriausia lygos komanda Boston Celtics prieš sezono nevykėlius Miami Heat. Iš šių rungtynių renkuosi K.Garnetto taškų under bei bostono minusinę forą po HT. Taigi K.G taškų vidurkis reguliariame sezone 19 taškų per 35 minutes. Statistika byloja, kad prieš stipresnes komandas jis pelno žymiai daugiau taškų nei prieš silpnesnes, dažniausia rungtynių eiga - per 2 arba 3 kėlinukus bostono trys super žvaigždės padaro reikiamą persvarą ir sėda ant suolelio, leisdami pažaisti kitiems. Šiandien manau laukia tas pats ; startinis penketas jau iki didžiosios pertraukos bus padaręs bent 15-20 taškų persvarą prieš lygos "d*ch*s Heat. Vėliau duos pasižaisti žaidimo laiko ištroškusiam jaunimui. Taigi prognozuoju 25-30 min. žaidybinio laiko bei 14-18 taškų Garnettui . Kalbant apie handicapą, tai net neabejoju, kad jis bus paimtas, Miami yra visiškai beviltiški, šiame sezone iš trijų jau žaistų tarpusavio rungtynių du kartus HT handicapas buvo pamuštas (59:41 ; 64:42 ) , tik rungtynėse kai dar Miami gretose žaidė abu ir S.O`neall ir D.Wade handicapas nebuvo pamuštas (52:44) , taigi laimėta tik 8 taškais, iki tinkamo HCP ne tiek jau daug ir truko, tuo tarpu šią naktį nė vieno iš tų veikėjų nebus, pas Miami lošia vien tik antraplaniai žaidėjai, kuriems liaudiškai tariant sezonas jau kaip ir baigėsi ir jiems viskas px , Bostonui sezono gale vien tik lengvi varžovai liko, jei neatsipalaiduos drąsiai gali ir visas likusias pergales paimti, šiandien tikiuos maksimalaus nusiteikimo rungtynėms ir foros turėtų eiti su vėjeliu.