Select your timezone: Select
MoreTennis

Benoit Paire - Nikoloz Basilasvili

05/04 12:00
Προστέθηκε 2021/05/04 09:10 | 1 ευχαριστούμε
  • Ναι: 25.0%
  • Όχι: 12.5%
  • Δεν υπάρχουν απόψεις: 62.5%
  • Ψηφίστηκε: 8

Προγνωστικό: Benoit Paire @4.650 5/10 +18.25

Madridas toks turnyras, kur ir gruntas netipiškas ir labai palankus kietosios dangos mėgėjams, kurie ant grunto dažniausiai žaidžia prasčiau. Gruntas iš savęs yra gruntas, tačiau specifiškumas visada buvo mėgstamas Madride, o čia greito grunto dangoje yra daug privalumų žaidėjams, kurie atvyko tik į šį turnyrą arba po Peru. Kur linkstu? Kaip matome Benoit Paire išgyveną patį prasčiausią Peru, tačiau jis kažkada turi baigtis? Benoit turėjo laiko pasiruošti, geras turnyras, geri pinigai ir tikrai bus motyvacijos kaip ir formos. Negalima sakyti, kad Benoit neturi formos, jis ją turi, tačiau niekaip neišeina paversti to Peru.

Basilašvili atvyksta laimėjęs turnyrą Germany, kur tikrai jam sekasi ir jis žaidžia gerai, tačiau po triumfų būna ir atotranka, po kurios dažnai labai sunku susikaupti, o ir turnyro laimėjimas reikalauja visokios energijos. Pakitęs gruntas, nauji mačai, vėl reikia kovoti, manau, kad reiks laiko priprasti gruzinui prie visko ir lengva nebus.

Tuo gali pasinaudoti prancūzas, kuriam danga išeis į naudą, nes pats turi gerą padavimą, stiprius smūgius, bet kartu ir labai gerai yra įvaldęs gruntą.

Mums taip pat padėti gali h2h, nes matome, kad Paire tikrai sugeba įveikti Nikolą.

P.S. Šis pasirinkimas yra man logiškas ir jei galvojate kitaip, nesiūlau dėti ar pykti ant manęs, kad dėsiu už prancūzą.

Σχόλια (0)