Προστέθηκε 2016/11/03 21:02 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: Ακριβές σκορ σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή @8.000 6/10 -6.00

Τόσο φαβορί ομάδα Β κατηγορίας;

Ζυρίχη v Στεάουα Βουκουρεστίου 2-2 Τελικό σκορ (8.00 απόδοση)
Ποιος την πιάνει την Ζυρίχη, πρώτη και με διαφορά στην Β Ελβετία και στο Europa Leaque έχει 4 βαθμούς και είναι μέσα στο κόλπο. Μην ξεχνάμε ότι πέρασε στου 8 στο κύπελλο, όπου την ποντάραμε να βάλει γκολ και στα δύο ημίχρονα. Στο κύπελλο κέρδισε 2-1 την Σεν Γκάλεν, στο πρωτάθλημα 3-1 την Ξαμάξ και σήμερα εντός έδρας με την πιο έμπειρη Στεάουα. Το goal-goal πολύ πιθανό, είναι κάτι που το φέρνει η Ζυρίχη. Υπάρχει ο ενθουσιασμός, η πολύ καλή αγωνιστική εικόνα της ομάδα και το κίνητρο να περάσει. Όλα τα παιχνίδια είναι δύσκολα γιατί και η Βιγιαρεάλ, μαζί με την Οσμανλισπορ έχουν δείξει καλό πρόσωπο. Επομένως θα κυνηγήσει την νίκη και αφού πιστεύω στο goal-goal κρατάω ότι θα βάλει δύο γκολ.

Αντίθετα η Στεάουα με νίκη μπαίνει στο κόλπο, αν χάσει όμως τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα, ως ακατόρθωτα. Επομένως πρέπει να σκοράρει και επειδή το ίδιο θα κάνει η Ζυρίχη, θα χρειαστεί δύο γκολ να βάλει.
Με λίγα λόγια, για να μην σας κουράζω, μπροστά μου σαν εικόνα έχω το 2-1 και μάλιστα με ανατροπή στην διάρκεια του αγώνα. Τώρα θα κυνηγήσω το δεύτερο γκολ της Στεάουα. Που ποντάρω; Ομάδα Β κατηγορίας τόσο πολύ φαβορί 2.10! Η Στεάουα έχει την εμπειρία και θέλει τουλάχιστον να ελπίζει μετά τον αγώνα. Με νίκη θα έχει περισσότερες ελπίδες, όχι όμως με ήττα. Βλέπω την πρώτη 11άδα αγώνων στο ημίχρονο έχουμε 6 goal-goal και μερικά είναι 2-1. Έτσι το θέλω τον αγώνα και εγώ και να αγωνιστούμε στο 90 να μπει το 2-2.

Μιλάμε για απόδοση 8.00, δεν φοβόμαστε, το βλέπω σας να παίζω 1.80. Υποστηρίζουμε τις επιλογές, άσχετα με την απόδοση. Το πρώτο ματς 1-1 έληξε, τώρα κάνουμε ένα βήμα παραπάνω. Αν ο άσσος ήταν το αντίθετο 3.60 θα πήγαινα στον άσσο και 2-1 σκορ. Τώρα πάω στο σπάσιμο του φαβορί.