Προστέθηκε 2019/07/24 09:58 | 2 ευχαριστούμε
  • Ναι: 46.2%
  • Δεν υπάρχουν απόψεις: 53.8%
  • Ψηφίστηκε: 13

Προγνωστικό: Glasgow Celtic (handicap -3) @1.720 6/10 +4.32

Celtic aiškūs šios poros favoritai. Praėjusiame etape jie susitvarkė su FK Sarajevo, laimėdami tiek išvykos tiek namų rungtynes. Nors komandą išgyveno pasikeitimus savo sudėtyje, tačiau panašu, kad tai jai nepakenkė. teami šiandien nepadės gynėjas Kieran Tierney, kuris patyrė traumą. Iš gerų naujienų skrynelės, galima paminėti tai, kad first savo minutes klube sužaidė puolėjas Leigh Griffiths, kuris nuo gruodžio mėnesio nerungtyniavo, dėl depresijos ir vidinių problemų.
Estonia klubas pateikė nemažą sensaciją šioje atrankoje išmesdamas Shkëndijos klubą. Namie pralaimėję pirmąjį mačą, išvykoje jie sugebėjo triumfuoti 2:1 ir dėl dviejų išvykos goals pateko toliau. Shkëndijos klubas buvo nubaustas už savo pasyvumą, ir rezultato laikimą. Juos nubaudė Estonia klubo puolėjas Liliu scoreęs Peru goal 92 minutę. Komandų šiam mačui netekčių neturi.

Mano manymu, Celtic namuose bandys išspręsti visus reikalus ir turėtų susitvarkyti su kukliu klubu iš Estonia. Celtic statistika namų rungtynėse yra tiesiog įspūdinga, per trylika paskutinių CL kvalifikacijos rungtynių namuose laimėtos 11 ir 2kart sužaista lygiosiomis. Apie komandų meistriškumą ir lygį neverta šnekėti, Celtic visuose pozicijose geresni ir bus motyvuoti šiandien kaip įmanoma didesniu skirtumu susitvarkyti su Kalju klubu. Sėkmės.