Προστέθηκε 2019/07/07 10:14 | 1 ευχαριστούμε
  • Όχι: 6.7%
  • Δεν υπάρχουν απόψεις: 26.7%
  • Ψηφίστηκε: 15

Προγνωστικό: Πάνω (2,5 goal) @1.900 10/10 -10.00

Moterų finalas, nors finalai įprastai būna nerezultatyvus, čia to turėtų nebūti. both teams labai talentingos puolime. USA yra rezultatyviausia team su 23 įvarčiais, puolime tiesiog žiba A.Morgan su 6 įvarčiais, šiame mače turėtų į aikštę grįžti USA legenda M.Rapinoe scoreusi 5 goals. USA visada muša ankstyvus goals, visose mačuose pelnė goal u13 minutės. Netherlands taip pat turi talentingą sudėtį puolime per čempionatą pelnė 11 goals, aikštės viduryje žaidimui puikiai diriguoja Danielle van de Donk, jai puikiai talkina Sherida Spitse, kuri yra atlikusi 4 rezultatyvius, o priekinyje goals muša V.Mediema 3 įvarčiai, L.Martens 2 įvarčiai.

both teams superinės puolime, tačiau gynyboje jos daro Ghana daug klaidų, o talentas čia toks, kad jos bus išnaudotos. Amerikietės, nors ir praleido tik 3 goals, visi jie praleisti playoofose, team palieka daug erdvių, o olandės turi žaidėjų, kurios gali pasinaudoti tuo. Tuo tarpu olandžių visos silpnybės yra gynyboje, daroma daug klaidų, net prieš Švedes pusfinalyje, kurios nepasižymi puolimo talentu, jos turėjo daug bėdų, nors ir nepraleido goal. Kitas svarbus aspektas yra tai, jog olandės mažai rotavo sudėtį, todėl joms gali stigti jėgų. Prieš šį mačą jos turejo, viena poilsio diena under, ir dar žaidė pratęsimą, tai gali būti itin svarbus faktorius. Šios ekipos žaidė 2 kartus, abu mačai baigėsi rezultatu 3:1 USA naudai. Panašaus rezultato tikiuos ir šiandien. Sėkmės.