• No: 0.0%
  • No Opinions: 75.0%
  • Voted: 8

Pick: JAV @166 6/10 +9.96

Pan Amerikos taurės pusfinalis. Susitinka Kuba su JAV. JAV jau po grupės turnyro, kur 3-0 sutriuškino kolumbiečius ir šeimininkus - meksikiečius, užsitikrino vietą pusfinalyje. Kuba grupės varžybose 3-2 įveikė Puerto Riką ir 3-0 Dominikos Resp., tačiau praėjusią naktį dar turėjo žaisti pildomas varžybas dėl patekimo į pusfinalį. Jas po 5 setų kovos 3-2 laimėjo prieš Venesuelą. Vis dėl to 5 setai, atima daug fiziškai jėgų, tad šiąnakt gali jų pritrūkti, plius nesuprantu kodėl čia favoritai būtent skaitomi kubiečiai. JAV neseniai laimėjo Pasaulio lygą, plius tarpusavyje šios rinktinės žaidė 3 kartus ir visus kartus laimėjo JAV. Man čia tik jie žiūrisi, tad bandome šią nakt eiti su tokiu patraukliu koeficientu.